Yaptığımız Başlıca Tamir Çeşitleri

Manifolt Tamiri
Yağ Karter Tamiri
Benzin depo Tamiri
Mazot Depo Tamiri
Plastik Çamurluk Tamiri
Fiskiye Tamiri
Karbon Fiber Tamiri
Maşpiyel Tamiri
Konsul Tamiri
Kalorifer Tamiri
Panjur Tamiri
Davlumbaz Tamiri
Fiber Tamiri
Tır Fiber Parça Tamiri
İş Makinaları Plastik Parçaları Tamiri
Kapı Kolları
Plastik Borular

VE PLASTiK OLAN HERŞEY


Tampon Tamiri

     Tamponunuzda oluşan her türlü hasar becerikli ve titiz ustalarımızın elinde tamir ediliyor.Tampon tamir aşaması oldukça emek isteyen titiz çalışmalar içermektedir. Tamir süreci sonununda tamponuzun nasıl yenilendiğine şaşıracaksınız.

İç Aksam ve Diğer Tamirler

Aracınızın plastik iç ve dış aksamında meydana gelen kırılma, yanma, kopma, parça eksikliği vb. hasarları ustalıkla tamir ederek, eski sağlam görünümüne kavuşturuyoruz.


Kaporta ve Boya Bölümümüz


Kaporta

Başkent Otomotiv bünyesinde bulunan uzman personel ve teknik donanımı ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir. Her marka ve model binek aracın gerek yedek parça temini, gerek montajı ve gerekse boyama işlemleri firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir.


Fırın Boya

Araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarları herhangi bir ton farklılığı olmaksızın, tüm OPAK ve METALiK renklerde FIRIN BOYA ile giderilir.

Fırın boya, boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılmasını, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesini, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılmasınıı sağlar.

Ana Sayfa        Hakkımızda        Hizmetlerimiz           Galeri                İletişim